loader
  • 0 242 243 72 10

Hakkımızda

Hakkımızda

Agne Tours, 1991 yılında Türkiye`nin gözde turizm merkezi olan Antalya`da kurucumuz ALİ KAYA tarafından bir aile acentesi olarak kurulmuştur. Kültür ve Turizm Bakanlığı`na kayıtlı `A Grubu` belgesi olan ve 2065 numaralı TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentecileri Birliği) üyesi İncoming Acentesi ve Tur Operatörüdür.

Kurulduğu tarihten itibaren en başta Almanya pazarı olmak üzere, İsviçre, İngiltere, Rusya, Moldova, Tataristan, Azerbaycan, Kazakistan ve kısmi olarak diğer orta Asya ülkelerinden charter ve tarifeli bazında turizm operasyonları gerçekleştirmiştir.

30 Yıllık emek dolu bir deneyim, üstün, kaliteli ve güvene dayalı bir hizmet anlayışı ile Agne Tours, yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
Turizm sektörünün değişkenliği ile şekillenebilen Agne Tours, kurumsal şirketlerin yurt içi ve yurt dışı konaklama ve uçak bileti rezervasyonlarının kurumsal olarak sağlanması, fuar organizasyon şirketlerinin resmi /yetkili kurumsal acenteliği ( Growtech Tarım Fuarı, Yapex, Yapex Bioexpo…, ), Layover- Servis ( Havayolu şirketlerinin yerde kalan uçak misafirlerinin en hızlı şekilde en kaliteli ve fiyat yönünden en uygun otellere yerleştirilmesi, havaalanı otel ve uçuş saatine göre tekrar havaalanı geri dönüş transfer organizasyonlarının sağlanması), havayolu uçuş ekibi- Crew konaklaması ve havaalanı transferleri…gibi farklı turizm hizmet ağlarını siz değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmesi ile arttırarak devam ettirmektedir.

Hedefimiz, siz misafirlerimize Türkiye ve bölgelerini daha iyi tanıtmak, sahip olduğumuz eşsiz kültürü, mozaiği ve tarihimizi yerinde yaşatmak, uzun yıllardır edindiğimiz deneyim, yıllardır süregelen güçlü paydaşların varlığı ve turizm camiasında güvenle isminden söz ettiren Agne Tours çatısı altında elimizden geldiğince en iyi hizmeti sunabilmektir.

Web sitemizi ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür eder, iyi eğlenceler dileriz.

Vizyon ve Misyonumuz
Misafirlerimize, paydaşlarımıza ve iş ortaklarımıza en kolay, en hızlı, en faydalı şekilde hizmet alabilecekleri yenilikçi ve son teknolojiye sahip, geniş ürün yelpazesi olan hizmet ağı sunmak,
Tüm misafirlerimizin, paydaşlarımızın ve iş ortaklarımızın çözüm odaklı ve ailemizin bir parçası olarak yüksek memnuniyetli hizmet almalarını sağlamak.
Hizmet bütünlüğü yaklaşımı ile devamlı müşteri potansiyelimizi koruyup arttırabilmek.
Sürekli yenilenerek, araştırarak, bizi farklı kılacak, hizmetlerimizi ve misafirlerimizi daimi yapacak, şirketimiz, turizm sektörü ve ülkemiz için fayda sağlayacak yeni tatil konseptleri oluşturarak sürdürebilir bir hizmet anlayışı sağlayabilmek.

Farkımız:
Kolay, hızlı ve faydalı hizmet ağı
Hizmet alımı, hizmet esnasında ve sonrasında bütüncül bir hizmet yaklaşımı
Geniş ve farklı ürün yelpazesi
Uygun fiyat

Foto Galeri

Niçin

Bizi Tercih Etmelisiniz ?

madem öyle işte böyle

Yüksek Kaliteli Hizmetler

Yüksek Kaliteli Hizmetler info info info info info info info info

Güvenli Tatil

Güvenli Tatil info info info info info info

24/7 Destek

24/7 Destek info info info info info info info

Nasıl

Çalışır ?

Mauris ut cursus nunc. Morbi eleifend, ligula at consectetur vehicula

Kayıt Ol

Siteye Giriş Yap

Hizmet Ekle

Rezervasyonu Tamamla