loader
  • 0 242 243 72 10

TUI SENSATORI RESORT BARUT FETHIYE

TUI SENSATORI RESORT BARUT FETHIYE
--- ₺ / Gün

TUI SENSATORI RESORT BARUT FETHIYEOtel Hakkında

TUI Sensatori Resort Barut Fethiye’de her şey kalite ve profesyonellik üzerine kuruludur. Gözünüzü Akdeniz’in benzersiz deniz manzarasına açacağınız, geniş ve ferah aile süitlerinden, kapıları Barut mavisi havuza açılan swim-up odalara kadar, farklı seçimler yapabileceğiniz, geniş yelpazeye sahip konaklama imkânları sunulmaktadır. Her şeyin misafirlerimiz için daha önceden düşünüldüğü konforlu odalar ve özel alanlar, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan tarz sahibi dekorasyonlar… Çeşitli kullanım amaçlarına hitap eden, Barut mavisini yansıtan ve keyifli saatlere sahne olan TUI Sensatori Resort Barut Fethiye’de; aile kısmı, karma kısım ve yetişkin kısmı olarak 3 ana bölüm bulunmaktadır. SENSATORI konsept ile farklı tatil olanaklarıyla daha fazla konfor ve daha fazla deneyim yaşayın. Otelimiz Fethiye’de toplamda 418 oda 1132 yatak ile misafirlerimize hizmet vermektedir. SENSATORI Konsept ile TUI Sensatori Resort Barut Fethiye’de mevcut olan farklı konaklama bölümlerinden, kendinize uygun olan bölümde daha konforlu bir konaklama deneyimi yaşayın.

İletişim Bilgileri

Daha Fazla Bilgi

Oda Sayısı 418

Serbestlikler

-
-

Kısıtlamalar

Evcil Hayvan
Bay Konaklama

Diğer Bilgiler

Otopark Durumu : Otopark Ücretsiz Özel
İnternet Durumu : İnternet Var
Check-In : 14:00
Check-Out : 12:00
Çift Kişilik Oda | Yetişkin Bölüm Standart Swim Up
Yetişkin Bölüm Standart Swim Up

Büyüklüğü teras dahil takriben 45 m² olan odalarda bir adet çift kişilik yatak ve bir de açılabilir kanepe mevcuttur. Odalarda; elektronik kapı kartı sistemi, parke zemin, merkezi klima sistemi, TV, multimedya speaker, wireless internet, telefon, kasa, mini bar, su ısıtıcısı, çay kahve seti, ütü & ütü masası, bornoz & terlik, fön, duşlu banyo, şezlong & şemsiye mevcuttur. Odada 2 ya da 3 yetişkin olarak konaklanabilir.


Hayır, İçilemez!
38
Oda Sayısı
45
m2
Çift Kişilik Oda | Yetişkin Bölüm Standart Oda
Yetişkin Bölüm Standart Oda

Balkon dahil her biri yaklaşık 40 m² büyüklüğündeki odalarda bir adet çift kişilik yatak ve açılabilir kanepe mevcuttur. Odalarda; elektronik kapı kartı sistemi, parke zemin, merkezi klima sistemi, TV, multimedya speaker, wireless internet, telefon, kasa, mini bar, su ısıtıcısı, çay kahve seti, ütü & ütü masası, bornoz & terlik, fön, duşlu banyo, balkon oturma grubu mevcuttur. Odada en fazla 3 yetişkin olarak konaklanabilir.


Hayır, İçilemez!
91
Oda Sayısı
40
m2
Çift Kişilik Oda | Karma Bölüm Standart Oda
Karma Bölüm Standart Oda

Balkon dahil her biri yaklaşık 43,5 m² büyüklüğündeki odalarda bir adet çift kişilik yatak ve bir de kanepe mevcuttur. Odalarda; elektronik kapı kartı sistemi, parke zemin, merkezi klima sistemi, TV, multimedya speaker, wireless internet, telefon, kasa, mini bar, su ısıtıcısı, çay kahve seti, ütü & ütü masası, bornoz & terlik, fön, duşlu banyo ve balkon oturma grubu mevcuttur. Odada 2, 2+1 ve 3 kişi olarak konaklanabilir (Talep doğrultusunda Engelli Misafirlerimiz için odamız bulunmaktadır).


Hayır, İçilemez!
95
Oda Sayısı
43
m2
Çift Kişilik Oda | Karma Bölüm Standart Swim Up
Karma Bölüm Standart Swim Up

Terasında Swim-up havuz bulunan odalarda bir adet çift kişilik yatak ve bir de kanepe mevcuttur. Büyüklüğü yaklaşık olarak teras dahil 47 m²’dir. Odalarda; elektronik kapı kartı sistemi, parke zemin, merkezi klima sistemi, TV, multimedya speaker, wireless internet, telefon, kasa, mini bar, su ısıtıcısı, çay kahve seti, ütü & ütü masası, bornoz & terlik, fön, duşlu banyo, şezlong & şemsiye mevcuttur. Odada 2, 2+1 ve 3 kişi olarak konaklanabilir. Swim-up havuz kullanımlarında çocuk güvenliği ailelerin sorumluluğundadır.


Hayır, İçilemez!
13
Oda Sayısı
47
m2
Dört Kişilik Oda | Karma Bölüm 4 Kişilik Standart Oda
Karma Bölüm 4 Kişilik Standart Oda

Balkon dahil yaklaşık olarak 43,5 m² büyüklüğündeki odalarda bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik yatak ve bir de açılabilir kanepe mevcuttur. Odalarda; elektronik kapı kartı sistemi, parke zemin, merkezi klima sistemi, TV, multimedya speaker, wireless internet, telefon, kasa, minibar, su ısıtıcısı, çay kahve seti, ütü & ütü masası, bornoz & terlik, fön, küvetli banyo ve balkon oturma grubu mevcuttur. Odada 2+2, 3+1 ya da 4 kişi olarak konaklanabilir.


Hayır, İçilemez!
54
Oda Sayısı
43
m2
Dört Kişilik Oda | Karma Bölüm 4 Kişilik Standart Swim Up
Karma Bölüm 4 Kişilik Standart Swim Up

Terasında swim-up havuzun bulunduğu odalar teras dahil yaklaşık 49 m² büyüklüğündedir. Bir adet çift kişilik yatak, bir adet tek kişilik yatak ve bir adet de tekli açılabilir kanepe mevcuttur. Odalarda; elektronik kapı kartı sistemi, parke zemin, merkezi klima sistemi, TV, multimedya speaker, wireless internet, telefon, kasa, mini bar, su ısıtıcısı, çay kahve seti, ütü & ütü masası, bornoz & terlik, fön, küvetli banyo ve şezlong & şemsiye mevcuttur. Odada 2+2, 3+1 veya 4 kişi olarak konaklanabilir. Swim-up havuz kullanımlarında çocuk güvenliği ailelerin sorumluluğundadır


Hayır, İçilemez!
12
Oda Sayısı
49
m2

Sıkça Sorulan Sorular

soru 2

cevap 2

soru 3

cevap 3

soru 4

cevap 4

TUI SENSATORI RESORT BARUT FETHIYE
Hotel Id #150

İletişim Bilgileri

agne@agne.com.tr
0 242 243 72 10
agne.com.tr

Mesafe Bilgileri

Dalaman Havalimanı : 45 Kilometre
Fethiye Şehir Merkezi : 13 Kilometre
Deniz : 0 Kilometre

Konumu