loader
  • 0 242 243 72 10

İptal/İade Politikaları

İptal/İade Politikaları

Agne Tours üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında Agne Tours ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında Agne Tours sorumluluk kabul etmez.

Agne Tours` tan satın alınan hizmetlerin ( yurt içi otel, yurt dışı otel, yurt içi tur, yurt dışı tur, vize vb. gibi) iptali durumunda rezervasyon tarihine bakılmaksızın 100€ tahsil etme hakkını Agne Tours saklı tutar. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ise kart komisyon oranı müşteriye yansıtma hakkını Agne Tours saklı tutar.

Konaklama ve tur kayıt başlangıcından sonra gelen erken çıkış talebi, ilgili otelin/turun onayı doğrultusunda değerlendirilir. Otelden erken ayrılma halinde ücret iadesinin yapılıp yapılamayacağı otelin/işbirliği yapılan aracı kuruluşun inisiyatifinde olduğundan Agne Tours` a bu konuda bir talep veya bir itiraz yöneltilemez.

Otelden erken ayrılma halinde müşteri Agne Tours tarafından otele ödenen tüm ücreti hiçbir itiraz ileri sürmeden ödemeyi peşinen kabul eder.

Satın alınan hizmet uçak bileti ise yapılan iptal talebinde havayolunun ilgili uçuş için uyguladığı kural ve cezalar geçerli olacaktır.

Agne Tours hareket/konaklama başlangıç tarihine opsiyon süresinden 30 gün önce yapılan iptallerde toplam bedelinin %` i, 30-15 gün kala yapılan iptallerde kişi başı toplam tutarın P` si, 15-7 gün öncesine kadar yapılan iptallerde veya habersiz konaklama yapılmaması/tura gelinmemesi halinde ise gezi ücretinin tamamının Agne Tours tarafından iade edilmeme hakkını Agne Tours saklı tutar.

Müşteri tarafından yapılan rezervasyonlardaki değişiklik talepleri alınan hizmetin başlangıç tarihinden en geç 14 gün öncesine kadar Agne Tours` a bildirilmek şartıyla değerlendirmeye alınır.

Değişiklik talepleri Agne Tours` un işbirliği yaptığı tedarikçi ve aracı kurumların inisiyatifinde olduğundan gerçekleşemeyen değişiklik taleplerinden Agne Tours` a itiraz yöneltilemez ve sorumlu tutulamaz.

İki defa yapılan değişikliklerden sonra talep edilecek değişikliklerde Agne Tours ücret alma yetkisini saklı tutacaktır.

XXXOur Gallery